Chat with us
Jeśli złożysz zamówienie
Omega936 Project
, w przeciągu następnych 20 minut, będziesz uprawniony/-a do skorzystania z naszej specjalnej, promocyjnej ceny!
Zamów już teraz!
UWAGA: Ze względu na zwiększoną sprzedaż, dzienna liczba zamówień jest ograniczona. W dniu dzisiejszym, , obecnie produkt znajduje się W MAGAZYNIE i wysyłamy go w przeciągu 24 godzin. Pospiesz się i zamów JUŻ TERAZ!
Wygraj z nadciśnieniem tętniczym - raz na zawsze!*
Możesz mieć prawidłowe ciśnienie krwi bez jakichkolwiek leków czy operacji w mgnieniu oka!*
Zmniejsz ryzyko wystąpienia zawału serca i udaru mózgu w niecały miesiąc!*
Bez tabletek i zabiegów chirurgicznych!
W 100% naturalne rozwiązanie bez niepożądanych efektów!
Przywróć swoją witalność i siłę, a także schudnij bez wysiłku!*
Już ponad 3257 Polaków kontroluje swoje nadciśnienie tętnicze w sposób naturalny. Jeszcze dziś dowiedz się w jaki sposób!
Warszawa ,

Niewiarygodne odkrycie, które może ocalić Twoje życie - naturalny sposób na obniżenie ciśnienia krwi i powrót do zdrowia!*

Jest zabójcą numer 1 na świecie i wpływa na jakość życia i zdrowie milionów ludzi. W ciągu minionych kilku dekad, więcej osób umiera z powodu nadciśnienia niż jakiejkolwiek innej choroby, nawet więcej niż w efekcie wszystkich rodzajów nowotworów razem wziętych! Wydawać by się mogło, że nie ma innego sposobu, jak tylko codzienne zażywanie leków do końca życia! Jednak pewien ekspert medyczny twierdzi, że odkrył naturalną metodę, która powoduje obniżenie ciśnienia krwi do prawidłowego poziomu 120/80 w krótkim czasie!* Metoda ta wymaga, co prawda, nieco wysiłku i kilku zmian w codziennych nawykach, jednak można się obyć bez ekstremalnych zabiegów, operacji czy leków!

Mogłoby to być przełomowe odkrycie medyczne, ponieważ leki na nadciśnienie tętnicze krwi mają wiele skutków ubocznych, w dodatku mogą zwiększyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu!

Nareszcie jednak pojawił się promyk nadziei dla tych, którzy cierpią na nadciśnienie tętnicze krwi!

Gdybyś przeczytał dziś taką wiadomość, wydałaby Ci się ona nierealna, czyż nie?

WIEM, jak to brzmi, ale to prawda!

Wyobraź sobie, że po upływie zaledwie miesiąca może zdarzyć się coś, co do tej pory było niemożliwe!*

I to, co jest dla Ciebie najważniejsze: POWRÓT DO ZDROWIA!

ŻYCIE Z NADCIŚNIENIEM TĘTNICZYM KRWI

medical

Wiadomość o tym, że masz wysokie ciśnienie krwi jest czymś okropnym. Z pewnością zaczynasz wyobrażać sobie, jak od tej pory będzie wyglądało Twoje życie: różnego rodzaju tabletki zażywane co najmniej dwa razy dziennie, codzienny pomiar ciśnienia krwi, częste wizyty u lekarzy i liczne badania, które mają ustanowić w jaki sposób podwyższone ciśnienie wpływa na Twój organizm - czy szkodzi Twojemu sercu, naczyniom krwionośnym, mózgowi, nerkom???

Ale co tak naprawdę jest przyczyną wysokiego ciśnienia krwi?

Jeżeli Twój lekarz przepisał leki natychmiast po rozpoznaniu wysokiego ciśnienia krwi (lub nadciśnienia tętniczego), a mimo to nie są one zbyt skuteczne - musisz zrozumieć, co tak naprawdę jest tego przyczyną.

Nikt nie wie, jaka jest dokładna przyczyna wystąpienia nadciśnienia tętniczego! Większość ekspertów twierdzi, że na rozwój choroby mają wpływ uwarunkowania genetyczne lub wysoki poziom cholesterolu albo nawet stresujący tryb życia... Cóż, wszystko to jest zgodne z prawdą, należy jednak wiedzieć, że nadciśnienie nie występuje samoistnie... do momentu, gdy zostanie zdiagnozowane, może ono wyrządzić wiele szkód.

Wysokie ciśnienie krwi jest całkiem normalną reakcją naszego organizmu na niebezpieczeństwo, sytuacje stresowe lub wykonywanie ćwiczeń. Problem pojawia się wówczas, gdy ciśnienie krwi pozostaje podwyższone przez dłuższy czas. Z tego powodu serce nieustannie pompuje więcej krwi, a tętnice po prostu nie wytrzymują tak dużej jej ilości.

Naturalną reakcją organizmu jest wówczas stwardnienie naczyń krwionośnych. Im bardziej są one stwardniałe, tym większe jest prawdopodobieństwo pęknięcia pod naciskiem zwiększonego przepływu krwi, z kolei te pęknięcia zaczyna wypełniać cholesterol. W związku z tym, naczynia krwionośne stają się nie tylko twardsze, ale także węższe.

img-7

Dlaczego stanowi to poważne zagrożenie dla zdrowia?

Po tym, jak naczynia krwionośne stwardnieją i zwężą się - zaczynają się prawdziwe problemy. Wtedy nie ma już miejsca na przepływ krwi i dochodzi do podwyższenia ciśnienia krwi. Twoje serce czuje, że coś jest nie tak i zaczyna mocniej pompować krew, aby mogła ona przechodzić przez wąskie naczynia krwionośne, co też podwyższa ciśnienie krwi. Układ nerwowy i mózg zazwyczaj mają na to odpowiedź. W innym wypadku poszerzyłyby naczynia krwionośne, ale byłoby to możliwe, gdyby były one miękkie i elastyczne. Jednak Twoje naczynia krwionośne już stwardniały, w związku z czym to nie jest już możliwe!

Właśnie dlatego mózg nakazuje nerkom usunąć nadmiar wody i sodu, tak więc w wyniku zmniejszenia ilości krwi, ciśnienie krwi zostaje obniżone.

To z reguły funkcjonuje bez zarzutu i rzeczywiście obniża ciśnienie krwi. Jednak na dłuższą metę, problem nadciśnienia tętniczego nie zostaje rozwiązany!

W idealnych lub niemal idealnych warunkach, ilość krwi krążącej w organizmie dostarcza wystarczającą ilość składników odżywczych do każdej komórki i organu w Twoim ciele. Jeśli jednak ta ilość składników odżywczych zostanie zredukowana, wówczas niektóre komórki nie otrzymują wystarczającej ilości pokarmu i wysyłają do mózgu sygnały informujące o niedokarmieniu. Ta kryzysowa sytuacja powoduje w rezultacie aktywację niezwykle niszczących mechanizmów obronnych, w wyniku których:

 • serce pompuje więcej krwi, co prowadzi do podwyższonego ciśnienia krwi
 • nerki wykrywają wysokie ciśnienie i zaczynają pozbywać się wody, aby je obniżyć
 • komórki głodują i domagają się silniejszego przepływu krwi!

Jest to tak zwane "BŁĘDNE KOŁO" nadciśnienia tętniczego, które niszczy organizm i zdrowie.

Trwa to do chwili, gdy mózg, serce oraz nerki przestaną funkcjonować prawidłowo i z czasem... DOCHODZI DO ZAWAŁU SERCA LUB UDARU MÓZGU!

Brzmi przerażająco, prawda?!

medical

Czynniki ryzyka nadciśnienia tętniczego

Gdy nadciśnienie tętnicze lub podwyższone ciśnienie krwi zostaną zdiagnozowane, oznacza to, że szkody zostały już wyrządzone! Proces ten jest bardzo trudno odwrócić - jednak nie jest to niemożliwe!

Dlatego warto wiedzieć, że niektóre osoby są bardziej podatne na rozwój nadciśnienia niż inne.

Jeżeli posiadasz więcej czynników ryzyka opisanych poniżej, a nie zdiagnozowano jeszcze u Ciebie nadciśnienia tętniczego, staraj się regularnie mierzyć ciśnienie oraz wykonywać niezbędne badania lekarskie. Tak wiele możesz zrobić, aby nie dopuścić do pogorszenia swojego stanu zdrowia! Sposób na rozwiązanie tego problemu znajdziesz właśnie tutaj!

Najczęściej występującymi czynnikami ryzyka nadciśnienia tętniczego są:

Wiek.

Ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego wzrasta wraz z wiekiem. Ryzykowny wiek to zwykle wiek około 45 lat. Jeśli zaś chodzi o płeć, to nadciśnienie tętnicze występuje częściej u mężczyzn. Kobiety są bardziej narażone na tę dolegliwość po ukończeniu 65 roku życia.

Nadwaga.

Jednym z najczęstszych czynników ryzyka rozwoju wysokiego ciśnienia jest nadwaga. Im większa nadwaga, tym więcej krwi organizm potrzebuje do zaopatrzenia tkanek w tlen i składniki odżywcze. Wraz ze wzrostem objętości krwi w żyłach, wzrasta też nacisk na ściany tętnic.

Brak aktywności fizycznej.

Osoby będące fizycznie nieaktywne lub takie, które nie wykonują żadnych ćwiczeń, często mają wyższe tętno. Im szybsza jest z kolei akcja serca, tym większe obciążenie przy każdym ucisku i silniejszy nacisk na tętnice. Brak aktywności fizycznej zwiększa również ryzyko gromadzenia się zbędnych kilogramów.

Predyspozycje genetyczne.

Wysokie ciśnienie krwi jest często dziedziczne. Istnieją również pewne czynniki genetyczne, które powodują, że niektóre osoby są bardziej podatne na rozwój nadciśnienia.

Palenie papierosów.

Palenie papierosów nie tylko automatycznie podwyższa ciśnienie krwi, ale substancje chemiczne wchodzące w skład tytoniu uszkadzają wnętrza naczyń krwionośnych. Może to prowadzić do zwężenia tętnic, co w efekcie podwyższa ciśnienie krwi.

Alkohol.

Nadmierne spożywanie alkoholu może z biegiem czasu doprowadzić do uszkodzenia serca. Spożywanie ponad dwóch drinków dziennie przez mężczyzn oraz jednego drinka dziennie przez kobiety może mieć wpływ na ciśnienie krwi.

Sól (sód) w diecie.

Spożywanie słonych pokarmów wiąże się z nadmiernym spożyciem sodu, co może powodować retencję płynów w organizmie, a w efekcie, podwyższone ciśnienie.

Zbyt mało potasu w diecie.

Potas pomaga utrzymać równowagę poziomu sodu w komórkach. Jeżeli nie spożywasz wystarczającej ilości potasu lub nie utrzymujesz go w organizmie w wystarczającym stopniu, może dojść do nagromadzenia zbyt dużej ilości sodu we krwi.

Zbyt mało witaminy D w diecie.

Nie ma pewności, czy niedostateczna ilość witaminy D w diecie może prowadzić do podwyższenia ciśnienia krwi. Witamina D może jednak wpływać na enzym wytwarzany przez nerki, co jednocześnie wpływa na ciśnienie krwi.

Stres.

Wysoki poziom stresu może prowadzić do chwilowego podwyższenia ciśnienia krwi. Jeżeli próbujesz relaksować się jedząc więcej, paląc papierosy lub pijąc alkohol, możesz jedynie zaostrzyć problemy z nadciśnieniem.

Niektóre stany przewlekłe.

Niektóre schorzenia przewlekłe, takie jak choroby nerek, cukrzyca i bezdech senny mogą również zwiększyć ryzyko podwyższonego ciśnienia krwi.

Ciąża.

Kobiety ciężarne są narażone na rozwój nadciśnienia tętniczego, co stanowi zagrożenie zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Ten typ nadciśnienia tętniczego zazwyczaj normalizuje się po porodzie.

Jeżeli którakolwiek z powyższych pozycji dotyczy Ciebie i niepokoisz się o konsekwencje nadciśnienia tętniczego, poszukiwanie rozwiązania jest czymś zupełnie naturalnym.

Nic więc dziwnego, że próbujesz uniknąć ryzyka i zwracasz się o pomoc do lekarza. Jedynym zaś rozwiązaniem, jakie lekarz może Ci zaoferować są tabletki i inne leki!

Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, jak działają te tabletki?

img-7

Leki przepisywane przez lekarzy w niektórych z powyższych przypadków mogą albo stymulować natychmiastowe usunięcie nadmiaru płynów z nerek w celu obniżenia ciśnienia krwi, albo wysyłać sercu sygnały dotyczące spowolnienia tempa pompowania krwi lub też wysyłać sygnały nakazujące ignorowanie stanu kryzysowego do mózgu. Lekarze przeważnie zalecają dietę mającą zapobiec produkcji cholesterolu, to jednak dodatkowo komplikuje problem nadciśnienia tętniczego.

Jeśli jednak postanowisz sprawdzić działanie leków, powinieneś przygotować się na prawdziwy szok!

Lista efektów niepożądanych obejmuje poniższe, ale nie ogranicza się jedynie do nich:

 • Bóle głowy
 • Problemy ze snem
 • Rumień
 • Ból, wrażliwość lub osłabienie mięśni (bóle mięśniowe)
 • Stan odurzenia
 • Zawroty głowy
 • Nudności lub wymioty
 • Skurcze lub bóle brzucha
 • Wzdęcia lub gazy
 • Rozwolnienie

Lista efektów niepożądanych jest bardzo długa, mogą one w poważny sposób przyczynić się do wystąpienia ZAWAŁU SERCA i UDARU MÓZGU - WŁAŚNIE TYM STANOM, KTÓRYM LEKI POWINNY BYŁY ZAPOBIEC!

JAK TO MOŻLIWE?

I, bądźmy szczerzy - nie możesz za to obwiniać swojego lekarza!

Każdy lekarz na świecie przepisuje leki na nadciśnienie tętnicze! To jest fakt i to jest jedyny sposób, jaki znają. Spróbuj ich jednak zrozumieć. Przez wiele lat wpajano im, że nie ma innego sposobu na leczenie nadciśnienia tętniczego. Czy tego chcieli, czy nie - są oni częścią wspólnoty WIELKICH FIRM FARMACEUTYCZNYCH, które zrobią wszystko, aby zbić fortunę kosztem naszego zdrowia! Żaden lekarz nie powie Ci: "Nie zażywaj leków!" Wiedzą oni bowiem, że jest to często jedyne rozwiązanie dla osób cierpiących na nadciśnienie, to lub zabieg chirurgiczny. Lekarz musi jednak w jakiś sposób zareagować, ponieważ zagrożenia związane z nadciśnieniem tętniczym są PRAWDZIWE i bardzo niebezpieczne!

Twoje życie po rozpoznaniu zagrażającej życiu choroby

NIEUSTANNA OBAWA! Jest to najlepszy opis psychicznego stanu ofiar nadciśnienia tętniczego. Otaczający Cię ludzie bez przerwy powtarzają Ci, że powinieneś uważać, ponieważ ryzyko zawału serca lub udaru mózgu jest najwyższe u osób cierpiących na nadciśnienie tętnicze!

Czy oznacza to, że musisz uważać na siebie na każdym kroku, codziennie i do końca życia? Czy oznacza to, że w Twoim życiu nie ma już miejsca na rozrywkę? Czy to oznacza, że musisz przerwać swoją codzienną rutynę i zamknąć się w domu?

Normalne dotąd rzeczy nagle przestają być "normalne": nie możesz cieszyć się obiadem w gronie rodziny, ponieważ Twój stan zdrowia wymaga "specjalnych" dań przygotowywanych tylko dla Ciebie! Nie możesz bawić się w berka ze swoimi dziećmi lub wnukami, ponieważ "musisz zachować ostrożność", nie możesz podróżować, ponieważ potrzebujesz do tego specjalnych przygotowań, a wszystkie plany zależą od tego, jak się czujesz i co jesteś w stanie robić...

Nie daj Boże, jeśli dopadnie Cię najzwyklejsze przeziębienie lub grypa - z pewnością wylądujesz na pogotowiu, ponieważ masz nadciśnienie i przyjmujesz leki!

img-7

Dla niektórych osób to nawet nie jest największy problem...

Nadciśnienie tętnicze to nie tylko TWÓJ problem!

Nie zapominaj, że masz rodzinę... nadciśnienie tętnicze wpływa nie tylko na Twoje życie, ale także na życie kochających Cię osób, którym na Tobie zależy!

Nieuniknione staje się to, że dynamika rodzinna zmienia się w chwili, gdy rodzina dowiaduje się o Twojej chorobie!

To druzgocące, ale członkowie rodziny nie mogą przestać patrzeć na Ciebie jak na chorą osobę - ich troska jest praktycznie namacalna...

Wyobraź sobie, że Twoja rodzina zaczyna myśleć w ten sam sposób, co Ty: Jak poważna jest ta choroba? Czy przekształci się ona w coś naprawdę niebezpiecznego? A co z zabiegami, interwencjami, szpitalami??

A jeśli jesteś osobą, która jest wobec siebie szczera, prawdopodobnie zadajesz sobie nieuniknione pytanie: ILE ZOSTAŁO MI CZASU?

Co w takim razie możesz zrobić?

Nie wpadaj w rozpacz! To prawdopodobnie pierwsza rzecz, którą możesz zrobić!

Jeśli chcesz odwrócić bieg tej choroby - wiedz, że istnieje ROZWIĄZANIE!

PRZEDSTAWIAMY: "OMEGA936 PROJECT"!

"Omega936 Project" to szczegółowa książka zawierająca instrukcje oraz środki zaradcze, które możesz przedsięwziąć, aby całkowicie odwrócić nadciśnienie tętnicze!*

Całkowicie naturalne rozwiązanie, które pomoże Ci odzyskać zdrowie i mieć prawidłowe ciśnienie krwi raz na zawsze!*

Jeżeli Twoim celem jest:

Czym jest "Omega936 Project"?

Prawdopodobnie zastanawiasz się, czym jest "Omega936 Project". Najpierw jednak powiem Ci, czym nie jest.

 • To nie lekarstwo, pigułka, plaster czy coś w tym stylu.
 • To nie żadne dziwaczne urządzenie.
 • To nie żaden "tajny" wschodni czy starożytny, dawno zapomniany "lek".
 • To nie żaden drogi i całkowicie bezużyteczny zestaw ćwiczeń.

"Omega936 Project" to wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie i w 100% naturalnie przywrócić kontrolę nad ogólnym stanem zdrowia oraz obniżyć i utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi na zawsze!*

Jest to bardzo szczegółowa książka, która udziela odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące nadciśnienia tętniczego i dlaczego nie jest ono skutecznie leczone. Dla Ciebie najważniejsze są jednak instrukcje dotyczące tego, jak wygrać walkę z nadciśnieniem!

Tak, chcę wygrać z nadciśnieniem tętniczym w sposób naturalny! Proszę mi przesłać mój egzemplarz "Omega936 Project" jeszcze dziś!

Czego możesz spodziewać się po "Omega936 Project"?

Powodem, dla którego w ogóle napisano tę książkę, jest zaoferowanie długo oczekiwanego rozwiązania milionom osób zmagających się z nadciśnieniem tętniczym.

Powstała ona w wyniku wieloletnich badań nad tym, co naprawdę przynosi efekty w walce z nadciśnieniem!

Jak już wcześniej wspomniano, współczesna medycyna musi dopiero zaakceptować fakt, że nadciśnienie tętnicze rzeczywiście można odwrócić i wyleczyć. Zamiast tego, obecna praktyka medyczna opiera się na lekach, które łagodzą objawy wysokiego ciśnienia, nie robią jednak niczego, aby zapewnić powrót do normalnego życia. Żaden dostępny lek nie gwarantuje uzyskania prawidłowego ciśnienia krwi po zakończeniu jego przyjmowania. Aby kontrolować nadciśnienie tętnicze i uniknąć ryzyka jego niebezpiecznych skutków, będziesz już zawsze skazany na przyjmowanie leków!

I to jest prawdziwy powód, dla którego tak wielu badaczy koncentruje się na znalezieniu trwałego rozwiązania. Prawdziwego rozwiązania, które nie będzie posiadało katastrofalnych skutków ubocznych leków na nadciśnienie.

"OMEGA936 PROJECT" zapewnia dokładnie to - metodę do walki z nadciśnieniem tętniczym, która:

naprawdę działa

może być stosowana przez każdą osobę cierpiącą na nadciśnienie

nie wymaga przyjmowania jakichkolwiek suplementów, tabletek czy napojów

nie wymaga spędzania wielu godzin w siłowni

a jednak - momentalnie poczujesz się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej!*

Jedynym sposobem na zapewnienie skutecznego działania programu "Omega936 Project", jest wypróbowanie go!

Już po upływie miesiąca odczujesz efekt stosowania tego programu, całkowitą i kompletną zmianę stanu zdrowia!*

Stosowanie programu "Omega936 Project" zapewnia następujące korzyści:

Nie lekceważ też tych "bardziej osobistych", pozytywnych zmian, których doświadczysz*:

Na stronach książki "Omega936 Project" znajdziesz wiele odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale także rozwiązanie, które pomoże Ci naturalnie kontrolować wysokie ciśnienie krwi. To tylko część tego, co odnajdziesz w książce:

Makabryczna prawda na temat tego, dlaczego medycyna nie leczy nadciśnienia tętniczego

Prawdziwa przyczyna wysokiego ciśnienia krwi

Fakty naukowe i badania potwierdzające możliwość całkowitego wyleczenia nadciśnienia tętniczego

Co powinieneś robić, aby obniżyć ciśnienie krwi w sposób naturalny

Znaczenie diety w skutecznym leczeniu nadciśnienia tętniczego

Ogromny zbiór przepisów kulinarnych oraz plan posiłków, które ułatwią Ci życie

W jaki sposób poprawić elastyczność naczyń krwionośnych

W jaki sposób naturalnie przyspieszyć przemianę materii, aby obniżyć ciśnienie krwi i jednocześnie schudnąć!

I o wiele więcej...

Aby odnieść sukces, wystarczy po prostu poświęcić trochę czasu na przeczytanie książki, a następnie zastosować jej treść w praktyce. Zajmie Ci to niewiele czasu, a nagrodą będzie jednak najcenniejszy prezent - DOBRY STAN ZDROWIA!

Dlaczego program "Omega936 Project" jest tak skuteczny w leczeniu nadciśnienia tętniczego?

Program "Omega936 Project" jest zupełnie inny od wszystkich metod do walki z nadciśnieniem, o których kiedykolwiek słyszałeś.

Od innych metod różni się przede wszystkim tym, że ma na celu rzeczywiste odwrócenie choroby i zapewnienie prawidłowego ciśnienia krwi, które już zawsze pozostanie prawidłowe!* Program ten nie ma na celu ukrywania objaw, podczas gdy choroba sieje spustoszenie w organizmie! "Omega936 Project" walczy za prawdziwą przyczyną wystąpienia nadciśnienia zapewniając trwały efekt w postaci prawidłowego ciśnienia krwi!

Najlepszym sposobem na opisanie tego, co "Omega936 Project" jest w stanie dla Ciebie zrobić jest proste stwierdzenie: ten program ODWRACA nadciśnienie tętnicze. Dzięki temu Twoje zdrowie będzie w doskonałym stanie i przestaniesz martwić się o swoją przyszłość.*

Książka ta jest wynikiem wieloletnich badań. Jak w przypadku każdego badania i poszukiwania leku, zdarzały się wzloty i upadki, chwile ogromnej radości i chwile rozczarowań.

Prawdopodobnie nie dziwi Cię to, gdyż z własnego doświadczenia wiesz już, że istnieją tak zwane "bezdyskusyjne" i "przekonywujące" metody na leczenie nadciśnienia tętniczego, które różnią się od siebie jak dzień i noc!

Prawie wszystkie metody obniżania wysokiego ciśnienia krwi są oparte na właściwej diecie. Tutaj jednak znajdziesz najbardziej kontrowersyjne efekty w historii medycyny!

Jaka dieta jest najbardziej odpowiednia przy nadciśnieniu tętniczym?

Ponieważ choroba ta była intensywnie badana w ciągu ostatnich 60 lat, istnieje wiele dezinformacji i przestarzałych wytycznych zawierających zupełnie innymi dane, które są w stanie zmylić nawet najwybitniejszych lekarzy, nie wspominając o zwykłych ludziach poszukujących lekarstwa!

Z pomocą nadciąga "Omega936 Project"!

Książka ta zawiera JEDYNIE najnowsze i potwierdzone analizy prac badawczych nad nadciśnieniem tętniczym, których skuteczność w zwalczaniu tej choroby została stuprocentowo potwierdzona!

Oznacza to, że będziesz mieć przed sobą skuteczne i sprawdzone rozwiązanie dla WSZYSTKICH osób, które zmagają się z wysokim ciśnieniem krwi.*

Przestaniesz więc zastanawiać się nad tym:

I o wiele więcej...

Definicja zdrowego odżywiania zmienia się z dnia na dzień.

"Omega936 Project" uświadomi Ci jednak, jakie niebezpieczeństwa czyhają na Ciebie w licznych "zdrowych" artykułach spożywczych i w jaki sposób prowadzą one do pogorszenia stanu zdrowia. Z drugiej strony dowiesz się, które produkty żywnościowe trwale obniżają wysokie ciśnienie w sposób naturalny. Będziesz zaskoczony, widząc wśród nich produkty, które do tej pory uważałeś za niezdrowe!

Jeżeli nie masz czasu myśleć o zdrowych posiłkach, "Omega936 Project" zrobi to za Ciebie! Książka posiada bowiem opracowaną w najmniejszych szczegółach część poświęconą planowaniu posiłków, zawierającą całe mnóstwo pysznych, tanich, prostych i sycących dań, którymi będziesz delektować się jak w najlepszej restauracji wiedząc, że mają one zbawienny wpływ na Twój organizm i zdrowie!

Będziesz zachwycony tym, z jaką łatwością można przygotować potrawy, które są zdrowe, smaczne i szybkie!

Spodoba Ci się także dodatkowa korzyść płynąca z zastosowania programu: Praktycznie każda osoba, która dąży do obniżenia ciśnienia krwi przestrzegając wskazówek zawartych w książce "Omega936 Project", zaczyna bez wysiłku chudnąć już w pierwszych tygodniach, co jest wspaniałym efektem ubocznym programu, który z pewnością ulepszy Twój dzień!*

A co z ćwiczeniami?

img-7

Wykonywanie ćwiczeń to kolejny kontrowersyjny temat, jeśli chodzi o obniżanie wysokiego ciśnienia krwi. Zdania są bowiem podzielone: jedni twierdzą, że wykonywanie ćwiczeń ma zbawienny wpływ na serce oraz zdrowie, inni nie widzą w nich żadnej skuteczności jeśli chodzi o walkę z nadciśnieniem.

W książce "Omega936 Project" znajdziesz niebywale proste ćwiczenia, które dosłownie każdy może wykonać w 5-10 minut, kilka razy w tygodniu. Podobnie, jak w przypadku diety, książka zawiera jedynie sprawdzone ćwiczenia, które sprzyjają sercu i naprawdę pomagają w walce z nadciśnieniem tętniczym.

Powszechnie wiadomo, że ćwiczenia przyczyniają się do długowieczności i pomagają w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jeżeli chcesz w swoim życiu wprowadzić poważne zmiany i cieszyć się dobrym zdrowiem - "Omega936 Project" będzie dla Ciebie doskonałym przewodnikiem. Szybko dostrzeżesz zalety tych prostych ćwiczeń, ale to, czy z nich skorzystasz, zależy tylko od Ciebie - "Omega936 Project" przynosi bowiem wspaniałe efekty bez względu na ich wykonywanie!*

Wiele osób, które odzyskały zdrowie, zrobiło to korzystając jedynie z planu diety zawartego w książce, inne zaś skorzystały ze wszystkich zawartych w niej wskazówek, należy jednak podkreślić, że każdej z tych osób udało się obniżyć ciśnienie krwi! Opinie są tak pozytywne, że wiele osób postanowiło wyrazić je publicznie, aby pomóc Ci w ocaleniu życia. Oto niektóre z tych opinii:

"Niesamowita książka!" - Władysław, 56, inspektor BHP, Kielce

"Muszę przyznać, że nie bardzo wierzyłem w to, że będę miał prawidłowe ciśnienie krwi przy tak niewielu zmianach, z drugiej jednak strony to miało sens, więc spróbowałem! Po 15 latach zażywania różnorodnych tabletek na skaczące w górę i w dół ciśnienie - coś wreszcie przyniosło efekty! Od chwili, gdy udało mi się unormować ciśnienie krwi minęły już 3 miesiące i nie mogę się wręcz doczekać chwili, gdy będę mógł stwierdzić, że to już na stałe! Dziękuję z całego serca!"*

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"W końcu mam prawidłowe ciśnienie krwi" - Patrycja, 47, nauczycielka, Toruń

"Jestem pewna, że ten program uratuje mi życie. Od dawna poszukiwałam naturalnych rozwiązań i choć walczyłam z nadciśnieniem przez 4 lata, to jednak brałam tabletki wyłącznie wtedy, gdy po pomiarze miałam 180/120. Dzięki programowi "Omega936 Project" udaje mi się utrzymywać wartość ciśnienia krwi pomiędzy 130/90 a 120/80. Jestem też wdzięczna za zestaw ćwiczeń, ponieważ (nie jestem pewna czy wskutek ich wykonywania, czy też diety) udało mi się schudnąć 6 kg! Obecnie nie tylko lepiej się czuję, ale też świetnie wyglądam!"*

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Ta książka to niezbędnik dla osób po 50-tce" - Zofia, 63, emerytka, Biała Podlaska

"Myślałam, że po ukończeniu 50 roku życia, a szczególnie przed sześćdziesiątką zażywanie tabletek jest czymś normalnym, ponieważ znam wiele osób mających problem z nadciśnieniem i podobnymi dolegliwościami. Jednak po tym, jak udało mi się unormować ciśnienie krwi, postanowiłam pomóc mojej rodzinie, a zwłaszcza przyjaciółkom, z którymi wymieniam się przepisami. Wypróbowałyśmy prawie wszystkie przepisy zawarte w książce, zaczęłyśmy nawet wymyślać własne dania przygotowane z domowych składników. Obecnie nasza dziesiątka prowadzi zdrowe życie bez nadciśnienia tętniczego i nadal będziemy to rozpowszechniać! Wdzięczna na wieki, Zofia!"*

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Uwaga: Ze względu na wysoki popyt, zapasy są ograniczone! Jeżeli złożysz zamówienie w dniu dzisiejszym, gwarantujemy dostawę produktu w następnym dniu roboczym. Efekty i wyniki przedstawione na stronie nie są gwarancją udanego stosowania produktu. Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z produktu, jednak w przypadku niektórych użytkowników nie udaje się osiągnąć przedstawionych wyników. Z tego powodu oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Na stronie przedstawione zostały opinie zadowolonych użytkowników. Są to przesłane na nasz adres opinie użytkowników, którzy są zadowoleni z naszego produktu i stosują go z powodzeniem. Na prośbę poszczególnych użytkowników, niektóre imiona zostały zmienione. Oryginalne imiona przechowywane są w siedzibie firmy.

Większość osób po prostu cieszy się z tego, że ma unormowane ciśnienie krwi, jednak wielu naszych zadowolonych użytkowników odczuło też inne pozytywne zmiany. Oto niektóre z ich opinii:

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.


683 komentarze Napisz komentarz
 • MariuszS
  Brzmi super, mam wielką nadzieję, że ciśnienie można kontrolować bez tabletek!
  Odpowiedz · Polub ·
 • Tomek Gugała
  Od wielu osób słyszę, że ogromne życiowe zmiany pomagają w normalizacji ciśnienia, ale ja tutaj nie widzę nic "ogromnego". czy ktoś w ogóle tego spróbował?
  Odpowiedz · Polub ·
 • Iwona Kołodziejska
  @Tomek Gugała mój tata i jest bardzo zadowolony z efektów, ale tak właściwie to żadnych większych zmian nie było, postanowił tylko ćwiczyć przez 5 minut dziennie a wcześniej nie ćwiczył w ogóle!
  Odpowiedz · Polub ·
 • Monika Brzózka
  ciesze sie, ze to otrzymam, naturalna metoda na nadciśnienie... mam nadzieje ze naprawde dziala...
  Odpowiedz · Polub ·
 • Maciek Sikora · Najlepszy komentarz
  Dobry artykuł. Na jakimś forum czytałem, że ten program pomaga też przy cukrzycy....
  Odpowiedz · Polub ·
 • Robo Robo
  mysle ze to ta sama ksiazka ktora mojjja mama zamowila jjakis czas temu ze stanow. nie tylko pomaga na nadcisnienie ale w ogole na stan zdrowia, odchudzanie, energie itd. mama byla zadowoloan ale terez widze ze u unas jest dosc tansza
  Odpowiedz · Polub ·
 • Ola Bielecka
  Brzmi ciekawie, zamówię książkę i napiszę jak mi idzie...
  Odpowiedz · Polub ·
 • Antek Barciś
  Też chcę ją zamówić, codzienne branie tabletek to nie żarty!
  Odpowiedz · Polub ·
Zobacz więcej...
Wtyczka Facebook
Ponad 3792 zadowolonych użytkowników w Polsce

Jeżeli w dalszym ciągu masz wątpliwości, czy "Omega936 Project" faktycznie jest czymś, co obniży Twoje ciśnienie krwi, odpowiedz na poniższe 3 pytania - i poznasz odpowiedź!

Czy masz wysokie ciśnienie krwi?
Często zadawane pytania (FAQ)
Czy program "Omega936 Project" jest bezpieczny w użyciu?
"Omega936 Project" to w 100% naturalne rozwiązanie, które nie wymaga użycia leków ani urządzeń obniżających wysokie ciśnienie krwi. Nie powoduje żadnych efektów ubocznych, którymi należy się przejmować. Podobnie jednak, jak w przypadku każdej innej choroby, przed rozpoczęciem tego programu, a szczególnie przed odstawieniem leków najlepiej będzie, jeżeli skontaktujesz się z lekarzem. Lekarz doradzi ci, w jaki sposób, wraz ze spadkiem ciśnienia, stopniowo zmniejszać dawki leków. Zacznij prowadzić zdrowe życie już dziś zamawiając "Omega936 Project"!
Czy program będzie skuteczny, jeżeli od ponad dziesięciu lat walczę z wysokim ciśnieniem krwi?
Tak. "Omega936 Project" pomoże Ci niezależnie od tego, czy cierpisz na nadciśnienie tętnicze od roku, dziesięciu lat lub dłużej. Proces przywracania prawidłowych wartości ciśnienia krwi jest bezpieczny i trwały, o ile postępujesz zgodnie ze wskazówkami podanymi w książce. Nie przegap tej wyjątkowej okazji do tego, by szybko i naturalnie przedłużyć swoje życie i poprawić stan zdrowia!
Czy mogę stosować ten program jeżeli mam nadwagę i nie chcę wykonywać ćwiczeń?
Tak. Program "Omega936 Projekt" jest doskonały dla osób walczących nie tylko z nadciśnieniem tętniczym, ale także z nadwagą. Większość osób, które stosują ten program, zaczyna tracić na wadze już po upływie pierwszego tygodnia!* Dzięki temu specjalnemu planowi diety nie będziesz głodować i pomoże Ci on bez wysiłku pozbyć się nadwagi, eliminując tym samym ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego. Mimo, że książka zawiera rozdziały poświęcone bardzo łatwym, ale niezwykle skutecznym ćwiczeniom, do osiągnięcia efektów nie jest konieczne ich wykonywanie. Zamów "Omega936 Project" i zwalcz nadciśnienie tętnicze raz na zawsze!*
Co dokładnie otrzymuję wraz z programem "Omega936 Project"?
"Omega936 Project" to holistyczny poradnik na temat poprawy ogólnego stanu zdrowia. Poza rozdziałami dotyczącymi obniżania wysokiego ciśnienia krwi, znajdziesz w nim także rodziały poświęcone innej problematyce. Celem poradnika jest zwalczenie nadciśnienia tętniczego, przywrócenie utraconej siły i energii, zapewniając tym samym długowieczność!* Zamów go już teraz, a wyślemy Ci darmowe bonusy poświęcone dłuższemu i zdrowszemu życiu!
 • Prowadź życie, na jakie zasługujesz!
 • Zwalcz nadciśnienie tętnicze krwi w sposób naturalny!*
 • Raz na zawsze skończ z zażywaniem niebezpiecznych leków!*
 • Ciesz się długim i beztroskim życiem!*

A teraz uważaj! Jeżeli zamówisz "Omega936 Project" w ciągu najbliższych 20 minut, otrzymasz możliwość prowadzenia zdrowego trybu życia przy rabacie 50%!!!

To jeszcze nie wszystko!

Jeżeli złożysz zamówienie w ciągu najbliższych 20 minut, otrzymasz darmowy BONUS!

Z rozdziałów bonusowych dowiesz się jak osiągnąć szybsze efekty, jak wykorzystać wskazówki w nich zawarte nie tylko do obniżenia wysokiego ciśnienia krwi, ale także do spowolnienia procesu starzenia, podwyższenia poziomu energii, pozbycia się nadwagi w prosty sposób i o wiele więcej. Ten holistyczny poradnik odmieni Twoje zdrowie i organizm w taki sposób, byś mógł maksymalnie cieszyć się życiem!

PROMOCYJNY
KUPON

Ekskluzywna oferta

339.98 zł -> 169.99 zł

Aktywuj KUPON

Jeżeli stwierdzisz, że program Ci nie pomógł, zamawając go i tak nic nie ryzykujesz, ponieważ dajemy 44-dniową gwarancję! O ile nie osiągniesz żądanych efektów, Twoje ciśnienie krwi nie ulegnie obniżeniu lub po prostu stwierdzisz, że książka nie przypadła Ci do gustu, daj nam znać - gwarantujemy całkowity zwrot pieniędzy! Bez zadawania pytań!
P.S. Ty też możesz teraz zamówić w 100% naturalną i bezpieczną metodę na łatwe i szybkie obniżenie ciśnienia krwi!*

P.P.S. Zapotrzebowanie na ten produkt jest w tej chwili bardzo wysokie, więc jeśli nie złożysz zamówienia w tej chwili, nie możemy zagwarantować otrzymania książki z tak niewiarygodnym rabatem w późniejszym terminie. Skorzystaj z okazji, aby raz na zawsze zwalczyć nadciśnienie tętnicze i przedłużyć swoje życie przy rabacie 50%. Od jutra książka będzie sprzedawana w cenie regularnej!
44 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony/-a z naszego produktu, w ciągu 44 dni zwrócimy Ci wszystkie pieniądze związane z zakupem naszego produktu.
Dostawa
Produkt zostanie dostarczony do Ciebie poprzez jak najszybszą i najbardziej niezawodną firmę kurierską!
Zakup bezpieczny w 100%
Produkt może być opłacony w momencie dostawy, która chroni przed ostatecznym nadużyciem. Twoje dane osobowe będą całkowicie bezpieczne!


Przesyłanie zamówienia
proszę czekać…
Jak Ci wysłać
zamówienie?
P.S.: Zapewniamy dostawę już w następnym dniu roboczym.
1 x - 339.98 -50% 169.99 zł + koszty wysyłki
2 x - 577.98 -50% 288.99 zł + koszty wysyłki
3 x - 747.98 -50% 373.99 zł + koszty wysyłki
Płatne przy odbiorze
Egzemplarze na
obniżce cen:
11
Ostatnia sprzedaż dnia:
Zakup bezpieczny w 100%
Tak, pragnę wieść zdrowe życie bez strachu przed nadciśnieniem tętniczym! Proszę mi przesłać mój egzemplarz "Omega936 Project" jeszcze dziś!
*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: pl@perfectshop-mt.com. Produkt: Omega936 Project