Chat with us
Objednejte
Omega936 Project
v priebehu 20 minút a využite výhodu našej propagačnej ponuky!
Objednaj teraz!
UPOZORNENIE: Vzhľadom na zvýšený predaj, denné objednávky sú obmedzené. Dnes, , momentálne máme výrobok NA SKLADE a posielame ho v rámci 24 hodín. Poponáhľajte si a objednájte si teraz!
Poraz hypertenziu – navždy!*
Aj ty môžeš okamžite mať normálny krvný tlak bez žiadneho lieku a operácie!*
Zníž riziko srdcovej a mozgovej príhody za menej ako mesiac!*
Žiadne tabletky a chirurgické zákroky!
100% prírodné riešenie s 0 vedľajších účinkov!
Obnov vitalitu, silu a schudni bez námahy!*
Viac ako 3 257 ľuď​om len na Slovensku sa podarilo prirodzene kontrolovať svoju hypertenziu. Zisti ako už dnes!
Bratislava,

Mimoriadny objav, ktorý ti môže zachrániť život - prírodná metóda na zníženie krvného tlaku a obnovenie zdravia!

On je zabíjakom číslo 1 na svete a ovplyvňuje kvalitu života a zdravie miliárd ľudí. V posledných niekoľkých desaťročiach viac ľudí zomiera na následky vysokého krvného tlaku ako na akékoľvek iné choroby, dokonca viac ako na všetky druhy rakoviny dohromady! Zdá sa, že neexistuje liek, len doživotné odsúdenie na každodenné používanie liekov! Ale, jeden medicínsky odborník tvrdí, že našiel prírodné riešenie, pomocou ktorého sa krvný tlak môže vyvážiť na normálne hodnoty 120/80 za veľmi krátky čas!* Táto metóda vyžaduje trošku úsilia a malé zmeny denných návykov, ale bez žiadnych extrémnych zákrokov, operácií ani liekov!

Toto by mohol byť revolučný medicínsky objav, lebo lieky na hypertenziu majú veľa vedľajších účinkov a dokonca môžu zvýšiť riziko srdcovej a mozgovej príhody!

Konečne sa na obzore črtá nádej pre všetkých, ktorí trpíte hypertenziou!

Keby si si dnes prečítal takúto správu, zdala by sa ti neskutočnou, nie?

VIEM, ako toto znie, ale je to pravda!

Predstav si, že len za 1 mesiac môžeš mať takéto výsledky!*

Ale, to, čo je pre teba najdôležitejšie: OBNOVÍ​Š SVOJE ZDRAVIE!

ŽIVOT S HYPERTENZIOU

medical

Je strašné počuť správu, že máš vysoký krvný tlak. Už si môžeš predstaviť, ako tvoj život bude odteraz vyzerať: rôzne tabletky aspoň dvakrát dennekaždodenné meranie tlaku, nasledujú mesačné návštevy lekára a početné vyšetrenia, aby sa zistilo, ako zvýšený krvný tlak ovplyvňuje tvoje telo – či škodí tvojmu srdcu, artériám, mozgu, ľadvinám???

Ale, čo vlastne spôsobuje vysoký krvný tlak?

Ak ti lekár predpísal lieky ihneď po stanovení diagnózy vysokého krvného tlaku (alebo hypertenzie), a tie predsa nie sú účinné – mal by si rozumieť, prečo vôbec vzniká vysoký krvný tlak.

Čo je príčinou hypertenzie – nikto nevie! Veľký počet rôznych odborníkov tvrdí, že je príčinou genetika, alebo vysoký cholesterol, alebo však stresový spôsob života... A, samozrejme, všetko uvedené môže byť pravda. Ale, je dôležité vedieť, že vysoký krvný tlak nevzniká len tak... do momentu, keď je diagnostikovaný, už narobil veľa škody.

Vysoký krvný tlak je úplne normálna reakcia nášho tela na nebezpečenstvo, stresové situácie alebo cvičenie. Problém vzniká, keď je tlak zvýšený dlhšiu dobu. Preto srdce stále pumpuje viac krvi, a artérie jednoducho nemôžu zniesť toľko krvi.

Prírodná reakcia tela – artérie tvrdnú. Čím sú artérie tvrdšie, je väčšia pravdepodobnosť, že praknú pod tlakom zvýšeného prietoku krvi, a cholesterol vypĺňa tieto praskliny. Teda, tvoje artérie nielen, že sú tvrdšie, ale aj užšie.

img-7

Prečo je toto vážny zdravotný problém?

Keď tvoje artérie stvrdnú a zúžia sa – začínajú skutočné problémy. Vtedy už nie je veľa priestoru na prietok krvi a to zväčšuje krvný tlak. Tvoje srdce cíti, že niečo nie je v poriadku a silnejšie pumpuje krv, aby prešla cez tvoje úzke cievy a to tiež zvyšuje krvný tlak. Nervová sústava alebo tvoj mozog majú odpoveď na takúto krízu. Ináč by rozšírili cievy, čo je s mäkkými a pružnými artériami možné. Ale, tvoje artérie sú už tvrdé a toto nie je možné!

Preto mozog dáva príkaz ľadvinám, aby uvoľnili prebytočnú vodu a sodík, tak, aby sa znížením množstva krvi znížil krvný tlak.

Toto obyčajne dobre funguje a naozaj zníži tlak. Ale v dlhodobom horizonte – problém hypertenzie zďaleka nie je vyriešený!

V dokonalých, alebo v takmer dokonalých podmienkach, množstvo krvi, ktorá prúdi cez tvoje telo prenáša dostatočné množstvo živín do každej bunky a orgánu v tvojom tele. Ale, ak sa to množstvo živín zníži – niektoré bunky nebudú dostávať dostatok stravy a budú posielať signály do mozgu, že sú hladné. Výsledok tejto krízovej situácie je aktivácia veľmi deštruktívnych obranných mechanizmov, z ktorých:

 • tvoje srdce pumpuje viac krvi, čo vedie k zvýšenemu krvnému tlaku
 • tvoje ľadviny zistia, že máš vysoký krvný tlak a začnú uvoľňovať vodu, aby ho znížili
 • bunky hladujú a žiadajú silnejší prietok krvi!

Toto je takzvaný „ZAČAROVANÝ​ KRUH“ vysokého krvného tlaku – ktorý ničí tvoje telo a tvoje zdravie.

A toto pokračuje, kým sa tvoj mozog, srdce a ľadviny jednoducho nevyčerpajú a časom... DOSTANEŠ SRDCOVÚ ALEBO MOZGOVÚ PRÍ​HODU!

Desivé, nie?!

medical

Rizikové faktory pre vznik vysokého krvného tlaku

Akonáhle ti diagnostikujú hypertenziu alebo vysoký krvný tlak – škoda je väčšinou už urobená! Tento proces je veľmi ťažké zvrátiť – ale nie je nemožné!

Preto je doležité vedieť, že sú niektorí ľudia náchylnejší na vznik hypertenzie ako ostatní.

Ak máš viacero rizikových faktorov, ktoré sú popísané nižšie – ale nemáš diagnostikovanú hypertenziu, postaraj sa o to, že si pravidelne meráš tlak a chodíš na lekárske vyšetrenia. Je toľko toho, čo môžeš urobiť, aby si zabránil, že ťa toto zlomí! A riešenie prezradíme sem!

Niektoré z najčastejších rizikových faktorom pre vznik vysokého krvného tlaku sú:

Vek.

Riziko vzniku hypertenzie stúpa s vekom. Obyčajne rizikový veku začína okolo 45. roku života. Čo sa týka pohlavia – vysoký tlak je častejší u mužov. U žien je väčšia pravdepodobnosť vzniku vysokého krvného tlaku po 65. roku života.

Obezita.

Jedným z najväčších rizikových faktorov pre vznik vysokého tlaku je obezita. Čím viac máš kilogramov navyše, tým potrebuješ viac krvi, aby zásobovala tvoje tkanivá kyslíkom a živinami. Akonáhle sa zväčšuje objem krvi, ktorá koluje po tvojich žilách, zväčšuje sa aj tlak na steny tvojich ciev.

Nedostatok cvičenia.

Ľudia, ktorí nie sú aktívni, alebo ktorí necvičia často majú väčšiu rýchlosť úderov srdca. Čím tvoje srdce rýchlejšie bije, tým je pod väčšou námahou pri každom stiahnutí a je to silnejší tlak na tvoje cievy. Nedostatok fyzickej aktivity taktiež zvyšuje riziko hromadenia nadbytočných kilogramov.

Rodinná náchylnosť/genetika.

Vysoký krvný tlak je často dedičný. Taktiež, existujú niektoré genetické faktory, ktoré robia ľudí náchylnejšími na hypertenziu.

Fajčenie.

Nielen, že fajčenie automaticky dočasne zvyšuje krvný tlak, ale chemikálie z tabáku taktiež poškodzujú vnútornosť krvných ciev. Toto môže spôsobiť zúženie ciev, čo zvyšuje krvný tlak.

Alkohol.

Nadmerný príjem alkoholu časom môže poškodiť srdce. Konzumácia viac ako dva nápoje denne pre mužov a viac ako jeden nápoj pre ženy môže ovplyvniť krvný tlak.

Soľ (sodík) v strave.

Slaná strava vedie k nadmernému príjmu sodíka, čo môže spôsobiť zdržovanie tekutín v organizme, a to zvyšuje tlak.

Príliš málo draslíka v strave.

Draslík pomáha udržať rovnováhu hladiny sodíka v bunkách. Ak stravou neprijímaš dostatok draslíka, alebo ho nezdržuješ dostatočne v organizme, v krvi sa ti môže nahromadiť príliš veľa sodíka.

Príliš málo vitamínu D v strave.

Nie je isté, či nedostatočné množstvo vitamínu D v strave môže spôsobiť vysoký krvný tlak. Vitamín D môže vplývať na enzým, ktorý vyrábajú ľadviny, a ktorý ovplyvňuje krvný tlak.

Stres.

Vysoká hladina stresu môže spôsobiť dočasné zvýšenie tlaku. Ak sa pokúsiš uvoľniť tak, že viac ješ, fajčíš alebo piješ alkohol, len môžeš zhoršiť problémy s vysokým tlakom.

Niketoré chronické stavy.

Niketoré chronické stavy taktiež môžu zvýšiť riziko vysokého krvného tlaku, ako sú choroby ľadvín, diabetes a apnoe.

Tehotenstvo.

U tehotených žien je vysoké riziko vzniku hypertenzie, čo je rizikom pre matku aj pre dieťa. Tento druh hypertenzie sa obyčajne upraví po pôrode.

Ak sa niečo z uvedeného na teba vzťahuje a ak ťa trápia následky vysokého krvného tlaku, je normálne, že hľadáš riešenia.

Preto nie je zázrakom, že sa budeš snažiť vyhnúť sa týmto rizikám a vyhľadať lekársku pomoc. A jediné riešenie, ktoré pre teba majú sú – tabletky a lieky!

Ale, vieš ako tieto tabletky vlastne pôsobia?

img-7

Lieky, ktoré lekári predpisujú na niektoré z uvedených situácií buď stimulujú momentálne uvoľnenie tekutín z tvojich ľadvín, aby sa znížil krvný tlak, alebo posielajú signály tvojmu srdcu, aby znížilo tempo pumpovania, alebo mozgu, aby ignoroval stav krízy. Vždy ti poradia, aby si bol na nejakej diéte, aby sa zabránilo vzniku cholesterolu, čo dodatočne komplikuje problém s vysokým tlakom.

Ale, ak sa rozhodneš skontrolovať, ako lieky pôsobia, priprav sa na skutočný šok!

Zoznam vedľajších účinkov zahŕňa, ale nie je obmedzený na nasledujúce:

 • Bolesť hlavy
 • Problémy so spánkom
 • Sčervenanie kože
 • Bolesti, citlivosť alebo slabosť svalov (myalgia)
 • Ospalosť
 • Točenie hlavy
 • Nevoľnosť alebo zvracanie
 • Kŕče alebo bolesti brucha
 • Nadúvanie alebo plyny
 • Hnačka

Zoznam vedľajších účinkov je veľmi dlhý a ony môžu byť veľmi vážne a spôsobiť SRDCOVÚ A MOZGOVÚ PRÍHODU  – PRÁVE TO, ČOMU SA MALO ZABRÁNIŤ!

AKO JE TOTO MOŽNÉ?

A buďme úprimní - vlastne nemôžeš obviňovať svojho lekára!

Každý lekár hocikde na svete ti predpíše lieky ak máš vysoký tlak! Je to fakt a je to jediný spôsob, ktorý poznajú. Skús pochopiť chudákov lekárov. Trávia veľa rokov učiac sa, že neexsituje iný spôsob liečiť hypertenziu. Chceli to, alebo nie – sú súčasťou sprisahania VEĽKÝCH FARMACEUTICKÝCH SPOLOČNOSTÍ, ktoré urobia čokoľvek, aby aj naďalej hromadili svoje bohatstvo na úkor nášho zdravia! Žiadny lekár ti nepovie: „Neber lieky!“ Oni vedia, že sú jediné možnosti pre ľudí, ktorí majú vysoký tlak alebo to, alebo operácia. A ako lekár, musí ti niečo dať, lebo riziká hypertenzie sú SKUTOČNÉ a veľmi nebezpečné!

Tvoj život s diagnózou a chorobou, ktorá ohrozuje život

NEUSTÁLY STRACH! Toto pravdepodobne najlepšie popisuje, ako obete hypertenzie žijú s týmto hrozným stavom. Všetci okolo teba ti hovoria, že musíš dávať pozor, lebo riziko srdcovej a mozgovej príhody je veľmi vysoké u ľudí, ktorí majú hypertenziu!

A ako človek môže byť opatrný? A ešte dôležitejšie: Čo to vôbec znamená???

Znamená to, že musíš dávať pozor na každý krok, každý deň svojho života? Znamená to, že sa už nemôžeš zabávať v živote? Znamená to, že musíš prestať so svojou každodennou rutinou a zamýkať sa v dome?

Zrazu normálne veci už nie sú „normálne“: nemôžeš si užiť ani rodinný obed – lebo potrebuješ „zvláštne“ jedlo pripravené len pre teba! Nemôžeš behať za svojimi deťmi alebo vnúčatami – lebo „musíš dávať pozor“, nemôžeš cestovať, lebo potrebuješ špeciálne prípravy a všetky plány závisia od toho, ako sa cítiš a čo si schopný...

Nedajbože, že najjednoduchšiu nádchu alebo chrípku – musíš rýchlo na pohotovosť kvôli vysokému tlaku a liekom, ktoré berieš!

img-7

A pre niektorých ľudí – dokonca ani toto nie je najťažšie...

Vysoký tlak nie je len TVOJ problém!

Ide aj o tvoju rodinu... hypertenzia neovplyvňuje len tvoj život – ale aj životy všetkých, ktorí ťa majú radi a ktorým na tebe záleží.

Je nevyhnutné, že všetko, čo vaša rodina robí, celá rodinná dynamika zmení, akonáhle sa dozvedia, že máš vysoký tlak!

Je to jednoducho zničujúce, ale nemôžu prestať na teba pozerať inak – ich starosť je takmer hmatateľná...

Čo len prechádza ich hlavou: Aká vážna je choroba? Či sa toto premení na niečo nebezpečné? Čo je s operáciami, zákrokmi, nemocnicami??

A ak si osoba, ktorá je k sebe úprimná, pravdepodobne máš aj nevyhnutnú otázku: KOĽKO ČASU MI OSTÁVA?

Veď​, čo môžeš urobiť?

Nezúfaj! Je to pravdepodobne prvá vec, ktorú môžeš správiť!

Ak chceš zvrátiť priebeh tejto choroby – existuje RIEŠENIE!

PREDSTAVUJEME TI: OMEGA936 PROJECT!

Omega936 Project je podrobná kniha s inštrukciami a krokmi, ktoré musíš dodržať, aby si úplne zvrátil hypertenziu!*

Úplne prirodzené riešenie, ktoré ti pomôže vrátiť svoje zdravie a navždy mať normálny krvný tlak!*

Teda, ak je tvojím cieľom:

Čo je Omega936 Project?

Pravdepodobne sa pýtaš čo je Omega936 Project. Ale, najprv ti poviem, čo nie je.

 • Nie je to liek, ani tabletka, ani náplasť, ani nič podobné.
 • Nie je to nejaké zvláštne zariadenie.
 • Nie je to nejaký „tajný“ orientálny alebo staroveký, dávno zabudnutý „liek“.
 • Nie je to nejaký drahý, ale úplne naničhodný program na cvičenie alebo fitness.

Omega936 Project je všetko, čo potrebuješ, aby si úspešne a 100% prirodzene vrátil kontrolu nad celkovým zdravím a navždy znížil a udržal svoj krvný tlak!*

Je to veľmi podrobná kniha, ktorá ti dá odpovede na všetky otázky, ktoré pravdepodobne máš o vysokom krvnom tlaku a o tom, prečo sa úspešne nelieči. Ale pre teba najdôležitejšie, podá ti inštrukcie ako zvíťaziť v boji s hypertenziou!

Áno, chcem prirodzene vyhrať nad hypertenziou! Teraz mi pošlite Omega936 Project!

Čo môžete očakávať od Omega936 Project?

Dôvod, prečo je táto kniha vôbec napísaná je aby miliónom ľudí, ktorí bojujú s vysokým krvným tlakom dali dlho očakávané riešenie.

Je výsledkom dlhoročného výskumu o tom, čo naozaj dáva výsledky pri víťazstve nad vysokým tlakom!

Ak už bolo spomenuté, moderná medicína by v budúcnosti mala priznať, že sa hypertenzia môže zvrátiť a vyliečiť. Namiesto toho, mometntálna medicínska prax ti nasadí lieky, ktoré zmierňujú príznaky vysokého tlaku, ale nerobia nič, aby ťa priblížili normálnemu životu. Žiaden dostupný liek ti neumožní mať normálny krvný tlak keď ho prestaneš užívať. Aby si kontroloval hypertenziu a vyhol sa riziku nebezpečných následkov, navždy musíš byť otrok tých tabletiek!

A je to skutočným dôvodom, prečo sa veľa výskumníkov zameriava na hľadanie trvalého riešenia. Skutočného riešenia, ktoré nebude mať rôzne vedľajšie účinky liekov na hypertenziu.

OMEGA936 PROJECT ti práve toto dá – riešenie tvojho vysokého tlaku, ktoré:

naozaj pôsobí

môže používať každý, kto má vysoký tlak

nevyžaduje žiadne doplnky výživy, tabletky ani nápoje

nevyžaduje, aby ste trávili celé hodiny v posilňovni

a zase – za chvíľu sa budeš cítiť lepšie ako inokedy!*

Jediná vec, ktorú máš urobiť, aby si zabezpečil účinné pôsobenie Omega936 Project je vyskúšať ho!

Len za jeden mesiac – budeš môcť pocítiť výsledky, úplnu a celkovú zmenu na svojom zdraví!*

Pomocou Omega936 Project môžeš očakávať tieto výhody:

A nepodceňuj tie „osobnejšie“ pozitívne zmeny, ktoré zažiješ*:

Na stránkach Omega936 Project si nájdeš početné odpovede, ale aj riešenie, ktoré ti pomôže prirodzene kontrolovať vysoký tlak. Toto je len časť toho, čo môžeš očakávať:

Škaredá pravda o tom, prečo medicína nelieči hypertenziu

Skutočná príčina vysokého krvného tlaku

Vedecké fakty a štúdiá, ktoré potvrdzujú, že sa hypertenzia môže zvrátiť

Čo máš urobiť, aby si si prirodzene znížil tlak

Význam výživy pri úspešnom liečení hypertenzie

Veľká zbierka receptov a plán jedál, ktoré ti uľahčia život

Ako zlepšiť pružnosť ciev

Ako prirodzene zrýchliť svoj metabolizmus tak, aby si súčasne znížil tlak a schudol!

A ešte oveľa viac....

Jediná vec, ktorú máš urobiť, aby sa ti darilo, je jednoducho nájsť čas prečítať si knihu a potom jej obsah uplatniť v praxi. Toto ti zoberie trochu času, a odmení ťa najvzácnejším darčekom  – DOBRÝM ZDRAVÍM!

Prečo je Omega936 Project tak úspešné riešenie hypertenzie?

Omega936 Project je úplne odlišný od všetkého, čo si doteraz našiel o riešeniach na vysoký krvný tlak.

Najväčší rozdiel je v tom, že je zameraný na to, aby ti vlastne zvrátil stav – a umožní ti mať normálny krvný tlak, ktorý aj pozostane normálny!* Nie je zameraný na skrývanie príznakov, kým choroba pokračuje ničiť tvoje zdravie a telo! Omega936 Project bojuje so skutočnou príčinou tvojej hypertenzie – zabezpečujúc že, keď dosiahneš normálny krvný tlak – pozostáva normálny!

Najlepší spôsob popísať, čo Omega936 Project urobí pre teba – je povedať, že ZVRÁTI tvoju hypertenziu. Tak znovu tvoje zdravie bude výborné a prestaneš sa trápiť kvôli svojej budúcnosti.*

Táto kniha je výsledkom dlhoročných výskumov. Ako aj každý výskum a každé hľadanie liekov, bolo vzostupov a pádov, svetlých momentov a sklamaní.

Nie je to prekvapenie, lebo ti možno aj vlastná skúsenosť pri výskume ukázala, že existuje tak veľa takzvaných „pravých“ alebo „skutočných“ riešení na hypertenziu, ktoré sú tak odlišné, ako deň a noc!

Takmer všetky prírodné riešenia na vysoký krvný tlak zahŕňajú správnú výživu. A tu si nájdeš najrozpornejšie výsledky v dejinách medicíny!

Aká výživa je dobrá na vysoký krvný tlak?

Vzhľadom na to, že sa táto choroba intenzívne skúma posledných 60 rokov, existuje množstvo dezinformácií a zastaraných pokynov s úplne odlišnými údajmi, ktoré mätú aj najpoprednejších lekárov, nehovoriac o bežných ľuďoch, ktorí hľadajú liek!

S týmto ti pomôže Omega936 Project!

V tejto knihe sú uvedené LEN najnovšie a potvdené štúdiá z oblasti výskumov hypertenzie, ktorých účinnosť pri riešení vysokého krvného tlaku bezpochybne bola potvrdená!

To znamená, že pred sebou budeš mať – skutočné a testované riešenie pre VŠETKÝCH ľudí, ktorí bojujú s vysokým tlakom.*

Už ťa nemusí trápiť nasledujúce:

A ešte oveľa viac...

Definícia zdravej stravy sa mení každý deň.

Ale, Omega936 Project ti ukáže, aké nebezpečenstvá hrozia z početných „zdravých“ potravín a ako tajne ničia tvoje zdravie. Ale ukáže ti, ktoré potraviny naozaj prirodzene znižujú vysoký tlak. Veľmi ťa tu prekvapia niektoré potraviny, o ktorých si myslíš, že nie sú dobré pre teba!

Ak nemáš čas rozmýšľať o zdravých jedlách – Omega936 Project ti naozaj bude vyhovovať! Kniha má podrobne rozpracovanú časť s plánom jedál – plných, chutných, lacných a jednoduchých jedál, ktoré ťa nasítia, ktoré si budeš užívať, ako keby si bol v luxusnej reštaurácii, a ktoré pritom spravia zázraky pre tvoje telo a zdravie!

Naozaj budeš nadšený, ako je ľahko pripraviť jedlá, ktoré sú dobré na tvoj tlak, chutné a ktoré za chvíľu môžu pripraviť!

Dodatočný bonus, ktorý sa ti veľmi zapáči: Takmer všetci, ktorí začnú trvalo znižovať svoj krvný tlak sledujúc kroky z Omega936 Projecta – začnú chudnúť bez úsilia, už počas prvých týždňov, čo je skvelý vedľajší účinok programy, ktorý ti zlepší deň!*

A čo je s cvičením?

img-7

Cvičenie je ďalšia kontroverzná téma, pokiaľ ide o znižovanie vysokého tlaku. Dôkazy smerujú do dvoch smerov: že je to dokonalé riešenie na srdce a zdravie až, že máš slabý alebo žiadny účinok na zníženie tlaku.

Omega936 Project obsahuje výnimočne ľahké cviky, ktoré doslova každý môže urobiť za 5-10 minút, niekoľkokrát týždenne. Rovnako, ako so stravou, v tejto knihe sú uvedené len osvedčené cvičenia, ktoré pomáhajú tvojmu srdcu a naozaj pomáhajú v boji s hypertenziou.

Je dobre známe, že cvičenie prispieva k dlhovekosti a zdraviu všeobecne. Ak chceš vážne zmeny v živote a hľadáš lepšie zdravie – v Omega936 Project si nájdeš vynikajúcu príručku na cvičenie. Uvidíš, aké sú výhody týchto jednoduchých cvičení, ale záleži len na tebe, či ich využiješ  – Omega936 Project poskytuje výsledky aj bez nich!*

Mnohí ľudia, ktorí už obnovili svoje zdravie, urobili to len s týmto plánom výživy, niektorí kombinovali všetko, čo odporučili v knihe, ale je dôležite zdôrazniť, že všetci znížili svoj krvný tlak! Reakcie sú tak pozitívne, že sa ľudia rozhodli verejne sa o nich podeliť, s cieľom zachrániť aj tvoj život:

"Neskutočná kniha!" - Vladimír, 56, inšpektor, Šaľa

„Musím priznať, že som bol skeptický, že môj tlak bude úplne normálny s takými malými zmenami v živote, ale na druhej strane, malo to zmysel a preto som aj vyskúšal! Keďže môj tlak 15 rokov vyskakoval hore-dole a 15 rokov som skúšal rôzne tabletky – toto zabralo! Prešli 3 mesiace odkedy som upravil tlak a jednoducho sa neviem dočkať, aby som videl, či je toto naozaj trvalé riešenie! Ďakujem zo srdca!“*

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

"Môj tlak je konečne normálny" - Aneta, 47, učiteľka, Košice

„Toto mi zachráni život, teraz som o tom presvedčená. Vždy som hľadala prírodné riešenia, a aj keď som 4 roky mala vysoký tlak, tabletky som pila len ak by bol väčší ako 180/120. Pomocou Omega936 Project udržujem tlak medzi 130/90 a 120/80. Taktiež som veľmi vďačná za príručku so cvičeniami, lebo (nie som si istá, či je to kvôli cvičeniu alebo plánu výživy) sa mi podarilo schudnúť 6 kíl! Teraz nielen, že sa cítim lepšie, ale aj vyzerám skvele!“*

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

"Kniha, ktorú potrebujú všetci, ktorí majú viac ako 50" - Ivana, dôchodkyňa, Žilina

„Myslela som si, že je po 50-ke, a najmä počas 60-tých, normálne brať tabletky, lebo všetci, ktorých poznám majú problémy s tlakom, alebo nejaké podobné ťažkosti. Ale keď som upravila svoj krvný tlak, rozhodla som sa pomôcť svojej rodine a najmä svojim kamarátkam, s ktorými často vymieňame recepty. Vyskúšali sme takmer všetky recepty z knihy a dokonca sme začali vymýšľať vlastné jedlá s domácimi zložkami. Teraz nas asi desať vedieme zdravý život bez hypertenzie a budeme pokračovať toto šíriť. Naveky vďačná, Ivana!“*

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Upozornenie: Zásoby sú obmedzené z dôvodu veľkého dopytu! Ak si objednáte dnes, garantujeme dodanie produktu nasledujúci pracovný deň. Účinky a výsledky, ktoré sú zobrazené na stránke nezaručujú úspešné použitie produktu. Drvivá väčšina zákazníkov je s produktom spokojná, ale existujú zákazníci, ktorí nedosiahnu zobrazené výsledky. Pre takých je k dispozícii naša záruka a vrátenie peňazí z nákupu. Na stránke sú zobrazené vyhlásenia spokojných zákazníkov. Sú to vyhlásenia zákazníkov, ktorí sú spokojní s naším produktom a úspešne ho používajú a ktoré zákazníci poslali na našu adresu. Na žiadosť niektorých zákazníkov sú niektoré mená zmenené. Všetky originály sú uložené v sídle spoločnosti.

Väčšina ľudí sú jednoducho šťastní, lebo majú normálny tlak, ale mnohí naši spokojní zákazníci zažili aj niektoré iné pozitívne zmeny. Tu sú niektoré skúsenosti:

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.

*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.


683 comments Add a comment
 • MartinS
  Toto znie super, naozaj dúfam, že sa tlak môže kontrolovať bez tabletiek!
  Reply · Like ·
 • Vladimír Benko
  Veľa ľudí hovorí, že veľké životné zmeny pomáhajú pri regulácii tlaku, ale tu sa nespomína nič „veľké“. Niekto toto naozaj vyskúšal?
  Reply · Like ·
 • Sanela Suchá
  @Vladimír Benko vyskúšal môj otec, je veľmi spokojný s výsledkami, ale vlastne neboli väčšie zmeny, okrem toho, že sa rozhodol cvičiť 5 minút denne – a nikdy predtým necvičil!
  Reply · Like ·
 • Sonia Direrová
  Naozaj sa teším, že si toto zohnám, prírodné riešenie na vysoký tlak... Dúfam, že naozaj pôsobí...
  Reply · Like ·
 • Ján Miček · Top Commenter
  Dobrý článok. Čítal som na nejakom fóre, že tento program pomáha aj pri diabete....
  Reply · Like ·
 • Denis Denis
  Myslím si, že je toto kniha, ktorú si mamina nedávno objednala z ameriky. Okrem na tlak, má aj niektoré veci na zdravie všeobecne, chudnutie, energiu atď. Bola veľmi spokojná, len teraz vidím, že je u nás oveľa lacnejšia.
  Reply · Like ·
 • Sylvia Lovasová
  Znie veľmi zaujímavé, objednám si knihu a dám vám vedieť ako sa mi darí...
  Reply · Like ·
 • Miroslav Smrek
  Aj ja by som ju chcel zohnať, nie je sranda brať tabletky každý deň non stop!
  Reply · Like ·
Pozri ešte...
Facebook plugin
Viac ako 3 792 spokojných zákazníkov len na Slovensku

Ak ešte stále rozmýšľaš, či je Omega936 Project výrobok, ktorý ti skutočne zníži krvný tlak, odpovedz na 3 otázky nižšie – a hneď ti povieme!

Máš vysoký krvný tlak?
Často kladené otázky (FAQ)
Koľko je Omega936 Project bezpečný pre používanie?
Omega936 Project je 100% prírodné riešenie, ktoré nezahŕňa používanie žiadnych liekov ani prístrojov na zníženie vysokého krvného tlaku. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, pre ktoré sa musíš trápiť. Ale, ako s každou inou chorobou, poraď sa so svojím lekárom predtým, než začneš s týmto programom a najmä predtým, než prestaneš piť lieky. Lekár ti poradí, ako postupne znižovať dávky liekov keď sa tvoj tlak znižuje. Začni viesť zdravý život už dnes, objednaj si Omega936 Project!
Pôsobí ak mám vysoký tlak už viac ako desať rokov?
Áno. Omega936 Project ti pomôže ak trpíš hypertenziou rok, 10 rokov alebo viac. Proces vrátenia tlaku na normálne hodnoty je istý a konečne, kým sleduješ ľahké kroky, ktoré sú uvedené v knihe. Nenechaj si ujsť túto jedinečnú príležitosť rýchlo a prirodzene si predlžiť život a zlepšiť výsledky!
Môžem používať program ak mám kilogramy navyše a ak nechcem cvičiť?
Áno. Omega936 Project je výborný pre ľudí, ktorí okrem s krvným tlakom bojujú aj s nadváhou. Väčšina ľudí, ktorí používajú tento program, začnú chudnúť už prvý týždeň!* S týmto zvláštným plánom výživy nebudeš hladovať, a pomôže ti zbaviť sa kilogramov bez úsilia a tak eliminovať veľké riziko hypertenzie. Hoci kniha má kapitoly, ktoré obsahujú veľmi ľahké, ale presda výnimočné účinné cvičenia, nemusíš ich používať, aby sa dosiahli výsledky. Objednaj si Omega936 Project a navždy zvíťaz nad hypertenziou!*
Čo presne dostanem s programom Omega936 Project?
Omega936 Project je holistická príručka na zlepšenie celkového zdravia. V nej nájdeš rôzne kapitoly, ktoré sa zaoberajú aj inými problémami, nielen znižovaním vysokého tlaku. Cieľom je poraziť hypertenziu, obnoviť stratenú silu a energiu a zabezpečiť dlhovekosť!* Hneď si objednaj a pošleme ti zadarmo bonusy na dlhší a zdravší život!
 • Maj život, aký si si zaslúžil!
 • Prirodzene sa zbav hypertenzie!*
 • Prestaň piť nebezpečné lieky navždy!*
 • Uži si dlhý a bezstarostný život!*

Dávaj pozor! Ak si objednáš Omega936 Project počas nasledujúcich 20 minút, máš neskutočnú možnosť dostať príležitosť mať zdravší život so zľavou 50%!!!!

A to nie je všetko!

Ak si objednáš počas nasledujúcich 20 minút, získaš aj BONUS – úplne zadarmo!

V bonusových kapitolách zistíš, ako rýchlejšie dosiahnuť výsledky, ako tieto neskutočné výsledky využiť oveľa viac, nielen na zníženie vysokého tlaku – ako prostriedok proti starnutiu, na zdvíhanie energie, jednoduché chudnutie a oveľa viac. Táto holistická príručka bude naozaj transformovať tvoje zdravie a telo tak, že si maximálne môžeš užiť život!

REKLAMNÝ KUPÓN

Exkluzívna ponuka

79.98 € -> 39.99 €

Aktivovať KUPÓN

Ak si myslíš, že ti tento program nepomohol – objednávkou absolutne nič neriskuješ, lebo dávame 44-dennú záruku! Ak nedosiahneš požadované výsledky, ak sa tvoj tlak nezníži, alebo sa ti kniha jednoducho nebude páčiť, len nám daj vedieť – zaručujeme vrátenie celej sumy peňazí! Žiadne otázky!
P.S. Teraz si aj ty môžeš objednať 100% prírodnú a bezpečnú metódu, ktorá ľahko a rýchlo zníži vysoký krvný tlak!*

P.P.S. Po výrobku je momentálne veľmi veľký dopyt a ak si neobjednáš hneď, nemôžeme ti zaručiť, že dostaneš knihu s touto neuveriteľnou zľavou. Využi šancu navždy sa zbaviť hypertenzie a predĺžiť svoj život so zľavou 50%. Už zajtra sa kniha bude predávať za plnú cenu!
44 - dňová záruka
Ak si nákup do 44 dní rozmyslíte,
vrátime Vám peniaze.
Doručenie
Výrobok Vám doručíme najrýchlejšou a najspoľahlivejšou kuriérskou službou!
100% bezpečný nákup
Výrobok zaplatíte pri preberaní, čím Vás ochránime pred možným zneužitím. Vaše osobné údaje budú úplne bezpečné!


Zasielam požiadavku,
prosím, čakajte!
Kam odoslať Vaša
objednávku?
PS: Zaručujeme doručenie nasledujúci pracovný deň
1 x - 79.98 -50% 39.99 € a poštovné
2 x - 135.98 -50% 67.99 € a poštovné
3 x - 175.98 -50% 87.99 € a poštovné
Platba na dobierku
Kópie, ktoré možno získať za zvýhodnenú cenu:
11
Posledný predaj
bol vykonaný:
100% bezpečný nákup
Áno, chcem zdravý život bez strachu z hypertenzie! Teraz mi pošlite Omega936 Project!
*Uvedené výsledky sú individuálne a môžu sa líšiť od človeka k človeku. Výrobca nezaručuje rovnaké výsledky.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: sk@perfectshop-mt.com. Produkt: Omega936 Project